Sitio Resenha Ξενοδοχείο
| Wi-Fi | Δωρεάν πάρκινγκ | Κλιματισμός |
| Κατοικίδια Επιτρέπονται κατοικίδια |
Το Sitio Resenha Ξενοδοχείο Caucaia διαθέτει επίσης ιδιωτικός χώρος στάθμευσης.
Outlet Premium Fortaleza απέχει περίπου 10 λεπτά με αυτοκίνητο από αυτό το πανδοχείο, ενώ Assembleia de Deus Canaa είναι σε απόσταση περίπου 4 χλμ.
Τα δωμάτια περιλαμβάνουν κουζίνα και τραπεζαρία για την άνεση των πελατών.
- Αεροδρόμια
- Φορταλέζα Αεροδρόμιο24 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
- Wi-Fi
- Δωρεάν πάρκινγκ
- Χρηματοκιβώτιο
- Επιτρέπονται κατοικίδια
Γεύματα και ποτά
- Κουζινικά είδη
- Τραπεζαρία εξωτερικού χώρου
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Κήπος
Στο δωμάτιο
- Κλιματισμός
- Καθιστικό
- Αίθριο
- Τραπέζι φαγητού
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- 🚗
Μπορώ να παρκάρω το αυτοκίνητό μου κοντά σε τo Sitio Resenha Ξενοδοχείο;
Τo Sitio Resenha Ξενοδοχείο παρέχει χώρος στάθμευσης. - 💵
Πόσο κάνει ένα δωμάτιο στο άνετο Sitio Resenha Ξενοδοχείο;
Οι τιμές στο το άνετο Sitio Resenha Ξενοδοχείο ξεκινούν από 18$. Για πιο συγκεκριμένες πληροφορίες, επικοινωνήστε με το προσωπικό του ξενοδοχείου. - ❓
Τι πισίνα διαθέτει το άνετο Sitio Resenha Ξενοδοχείο;
Υπάρχει πισίνα στο άνετο Sitio Resenha Ξενοδοχείο.